Увага – підробка!

Шановні Покупці, Партнери!
Просимо Вас ознайомитися з інформацією про контрафактну продукцію на ринку.

Останнім часом почастішали випадки поширення на ринку України контрафактної продукції – піногасників під торговою маркою «WINTAP».

Img

Зазначена продукція виконана з матеріалів низької якості, її реалізація носить підпільний характер та на неї не надається ніяких документів. На таку продукцію не можуть поширюватися гарантійні зобов’язання Компанії «Альянс», як виробника і правовласника торговельної марки і патентів на вироби.

Крім того, така Контрафактна продукція, в установленому Законом порядку, із залученням правоохоронних органів, вилучається в місцях її реалізації та безпосередньо в торгових точках.
Згідно чинного законодавства України – за порушення прав інтелектуальної власності при реалізації і використанні такої продукції передбачена кримінальна відповідальність.

Як захиститися від підробок?

Щоб уникнути неприємних ситуацій з контрафактною продукцією, просимо купувати оригінальну продукцію через офіси Компанії «Альянс» або офіційних представників.

Всі необхідні контакти та координати Ви можете знайти на сайті в розділі «Контакти».

Img

Ми наполегливо просимо наших Клієнтів повідомляти всіма доступними способами про можливий контрафакт!

Якщо Ви сумніваєтеся в оригінальності пристрою, запропонованого Вам невідомими людьми – запитайте у наших фахівців. Вони Вам допоможуть!

З повагою,
Компанія «Альянс».